Verkstad personbilar

Michael Reuterberg Servicerådgivare Personbilar Tel: 031-750 17 93 michael.reuterberg@dinbil.se
Caroline Ek Servicerådgivare Personbilar Tel: 031-750 17 93 caroline.ek@dinbil.se
Felicia Träff Servicerådgivare Personbilar Tel: 031-750 17 93 felicia.traff@dinbil.se
Evelina Tegnborg Teamledare personbil Tel: 031-750 17 03 evelina.tegnborg@dinbil.se
Agne Karlsson Garantihandläggare Personbil Tel: 031-750 17 44 agne.karlsson@dinbil.se
Martin Svantesson Verkstadschef Tel: 031-750 17 15 martin.svantesson@dinbil.se
Lars Nilsson Platschef Tel: 031-750 17 24 lars.nilsson@dinbil.se
Zappa Sappelt Verkmästare personbilar Tel: 031-750 14 47 zappa.sappelt@dinbil.se